Forum gildii Bloodwar

Forum gildii Bloodwar, serwer Cath

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-23 21:48:17

 Smoktus

Nowy użytkownik

Skąd: Prudnik,Opolskie 5 km od czech
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 3
Punktów :   

Fana

Imię normalnie: Mateusz. Lat: 15. Zawód: uczeń. Staż w RoM: 2 lata (z przerwą 8 miechów). Inne gry: Combat Arms (CSM4 i rośnie).

Zainteresowania: KSIĄŻKI (szczególnie fantasy), zwłaszcza seria "Zwiadowcy" Flanagan'a, a także Militaria oraz ASG. Filmem akcji nie pogardzę ,ale jakieś bzdurne komedie to mnie nie bawią. Biologia,a dokładniej zwierzęta.

Charakter:Pedantyczny, niewierzący realista uzależniony od adrenaliny lubiący podejmować się przedsięwzięć, za które nikt inny nie ma odwagi się łaskawie wziąść. Denerwują mnie ludzie( i podejrzewam że nie tylko mnie) biadolący cały czas jak to im źle,a jak nie dobrze.

Wyjaśnienie nicku na forum: Smoktus wyewoluował podczas próby zarejestrowania konta w Metinie (pierwsza gra mmo z jaką miałem do czynienia) w wieku 8 czy 9 lat.         Właściwie powinno być Smoktuś (bo miałem wtedy nawalone we łbie ze smokami) ale niestety nie chciały wchodzić polskie znaki. I tak już zostało do dziś.

W grze:
-Nick: Fana (Skrót od Fanaloka [takie zwierze jest])
-Postać: kurduplowata strasznikczka (z toporem większym od niej)
-Lvl: 56

Narazie tyle chyba starczy

Do zobaczenia w grze .                               I niech pałer bedzie z wami!


"God is dead.DEAD!!!Halleluyah!" Vader: "Halleluyah" ( link piosenki:  http://www.youtube.com/watch?v=raerE_zUfCA )

(W grze figuruję jako Fana: Strasznik-Łotr-Druid)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ポトレロ・デ・ロス・フネス Hotels Austria